lak

Переваги здорового способу життя

25.07.2016 року спеціалістами Приморського РЦСССДМ в ДОЗ «Волна» м. Приморська відбувся показ відеофільму на тему «Алкоголізм».Учасниками заходу були діти, які відпочивали на даний час в оздоровчому закладі віком від 13 до 16 років. Таким чином захід був спрямований на те, щоб дати учням елементарні знання про алкогольну залежність, дію речовин на організм людини та шляхи профілактики алкозалежності, розглянути проблему алкоголізма в моральному, правовому і медичному аспектах; привести учнів до розуміння і переваг здорового способу життя; виховувати в них почуття відповідальності за власне життя і дії, а також життя інших людей.

алприм.JPG

Разом шукаємо шляхи вдосконалення

21 та 22 липня 2016 року в місті Мелітополі та Запоріжжі відбулись дві фокус-групи, метою яких була оцінка ефективності виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Дослідження відбувалось в рамках проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України. Український інститут соціологічних досліджень ім. Олександра Яременка проводить соціологічне дослідження щодо особливостей функціонування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей в Україні, замовником якого є Мінсоцполітики.

 IMG_6036.JPG

Докладніше

Відповідальне батьківство – запорука щастя дитини

Ми не уявляємо собі життя без найрідніших нам людей: батька та матері, бо вони дали нам життя, ведуть по життю, завжди є опорою та підтримкою. Ми звикли, що бути відповідальними батьками – означає любити дитину та піклуватися про неї. Та не завжди батьки виконують належним чином свої батьківські обов’язки: забувають, не знають, чи не хочуть знати про відповідальне батьківство.

Соціально-просвітницька робота з формування усвідомленого батьківства – одне із завдань Веселівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 22.07.2016 на території Гоголівської сільської ради проведено заходи спрямовані підвищенню рівня виховного потенціалу батьків, формування відповідального батьківства та ведення здорового способу життя.

IMG_201.60722_093821.jpg

Докладніше

Оздоровлення дітей

З 14.07.2016 р. по 21.07.2016 р. Енергодарським МЦСССДМ було проведено заходи з відпочинку та оздоровлення дітей та молоді з функціональними обмеженнями ( на базі санаторію «Кирилівка» смт. Кирилівка). Заходами було охоплено 39 осіб з числа дітей та молоді з функціональними обмеженнями (за кошти місцевого бюджету ) та 31 особа - батьки, які супроводжували дітей, молодь з особливими потребами (за свої кошти). Всього в заході прийняло участь 70 осіб.

Учасники заходу мали можливість поліпшити та зміцнити свій фізичний і психічний стан здоров'я , поспілкуватися, пограти у різноманітні ігри. Спеціалісти ЕМЦСССДМ організували так дозвілля дітей, щоб вони мали можливість і поспівати і потанцювати, та прийняти участь у вікторинах та інформаційно-просвітницьких бесідах, які б сприяли розвитку духовності та соціальної активності дітей.

  кири.JPG

Запорізькі волонтери реалізують проект «Школа юних лідерів»

Відпочинок дітей третьої зміни дитячого оздоровчого центру «Супутник» товариства з обмеженою відповідальністю «Соціальні Ініціативи Запоріжжя» став не тільки розважальним, але й пізнавальним.

Волонтери Запорізького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді стали ініціаторами реалізації освітнього проекту «Школа юних лідерів». Щодня десять чоловік з 4-х старших загонів збираються, щоб пограти, поспілкуватись, обговорити питання лідерства та його застосування, висловити свою думку, розвинути в собі лідерські якості.

J9QczYsSDt4.jpg

Докладніше

Будуємо майбутнє разом!

З 20 по 22 липня 2016 року у м. Запоріжжя проходить регіональний семінар-тренінг для працівників обласного, міських та районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Запорізької області, які відповідно до функціональних обов’язків проводять роботу з дітьми у конфлікті із законом та надають послуги сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах з причин, пов’язаних із відбуванням покарання, взяттям під варту одного з членів сім’ї та схильністю до правопорушень.

Це навчання є складовою програми формування толерантності та попередження конфліктів та злочинів на ґрунті ненависті „Будуємо майбутнє разом”, впровадженої Міністерством соціальної політики спільно з Всеукраїнським громадським центром „Волонтер”, національним партнером Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у рамках проекту „Попередження конфліктів та злочинів на ґрунті ненависті та формування толерантності у взаєминах в середовищі підлітків та молоді”.

Yh07OtodV4U.jpg

Докладніше

Зробимо життя дітей безпечним

Правила безпеки життєдіяльності варто знати всім, а підростаючому поколінню - тим паче. Уміння адекватно та грамотно діяти у небезпечній ситуації потрібне маленьким громадянам і на вулиці, і вдома, і на природі. Особливо актуальною ця проблема стає у літній відпочинковий сезон.

Щоб не трапилось біди, дорослі зобов’язані донести до дітей у доступній для них формі елементарні знання з безпеки життєдіяльності. Саме з цією метою фахівцем із соціальної роботи Веселівького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20.07.2016 проведено профілактичний захід серед маленьких мешканців с.Менчикури. Дітям розповідали про найпоширеніші чинники небезпеки літнього періоду та як слід поводитися в тій чи іншій загрозливій ситуації, щоб врятувати своє життя та допомогти іншим. Малеча уважно слухала увесь матеріал, жваво обговорювали його та ставили багато запитань. Одразу впадало у вічі щире дитяче зацікавлення цими проблемами. Хлопчикам і дівчаткам надзвичайно сподобалися повчальні мультики, які були створені у рамках соціального проекту «Школа безпеки», де головні герої завжди рятують малюків від різноманітних бід.

безпек.JPG

Докладніше

УВАГА! ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

                                                                                                                                                                                                                           

увага.JPG

 

 УВАГА! ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

увага2.JPG

Наказом Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року №1717/5 «Про запровадження пiлотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як фронт-офісами.

Перший запорізькій місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги - м. Запоріжжя, пр. Соборний, 77, тел. 061-764-60-77

Другий запорізькій місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги - м. Запоріжжя, майдан Профсоюзів, 5, тел. 099-045-00-79

Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги - м. Бердянськ, вул. Свободи, 115/8, тел. 095-020-99-18

Мелітопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги - м. Мелітополь, вул. Вакуленчука, 99, тел. 096-523-98-55

Інформація щодо реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань

Громадський сектор в Україні є одним з найактивніших у світі і робить багато для свободи і демократії нашої держави. Саме тому Міністерство юстиції України спростило подачу документів для реєстрації громадських формувань, до яких відносяться, наприклад, громадські об’єднання, місцеві професійні спілки, структурні утворення політичних партій, регіональні творчі спілки, організації роботодавців тощо.

Наказом Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року №1717/5 «Про запровадження пiлотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів з питань державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як фронт-офісами.

Докладніше

Працюємо у порядку взаємодії

18.07.2016 року спеціалістами Кам'янсько-Дніпровського РЦСССДМ з особами, які засудженні до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції був проведений інформаційний захід. У заході прийняли участь: Л.П. Куницька, директор РЦСССДМ, І.М. Пархоменко, провідний спеціаліст відділу соціальної роботи та працівники КВІ. Захід відбувся на базі Енергодарського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Кам’янсько-Дніпровського підрозділу управління державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області. Присутніх було ознайомлено з роботою К-Дніпровського РЦСССДМ та видами послуг, що надаються Центром.

IMG_7671.JPG

Докладніше