lak

Неповнолітні і закон

Фахівців, які працюють з підлітками, особливо турбує проблема розповсюдження правопорушень серед неповнолітніх. Для профілактики та попередження дитячої злочинності Василівським районним ЦСССДМ постійно проводиться індивідуальна і групова соціально – профілактична робота із засудженими неповнолітніми та дітьми, які стоять на обліку у районному відділі поліції. У даному напрямку районний ЦСССДМ постійно співпрацює із службою у справах дітей райдержадміністрації, районним відділом з питань пробації, районним відділом поліції. Налагоджена взаємодія між суб’єктами соціальної роботи позитивно впливає на результативність заходів соціальної профілактики.

Для обговорення проблемних питань та аналізу співпраці 16 лютого 2017 року на базі Василівського районного ЦСССДМ проведено засідання круглого столу «Неповнолітні і закон». Напочатку засідання директор Центру Марчишина А.Л. подякувала учасникам заходу за налагоджену взаємодію та плідну співпрацю. Щодо надання комплексу адресних соціальних послуг неповнолітнім, які перебувають у конфлікті з законом доповів провідний фахівець Василівського районного ЦСССДМ Мандичев В.Г.

IMG_20170216_100244.jpg

Докладніше

Зустріч за ініціативи МБФ «Ромський жіночий фонд «Чіріклі»

17 лютого 2017 року в приміщенні Запорізького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за ініціативи МБФ «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» пройшла зустріч представників Альянсу міст і регіонів України з розвитку ромських ініціатив та спеціалістів управління соціального захисту населення, департаменту освіти і науки, департаменту охорони здоров'я, департаменту культури і туризму.

Віце-президент МБФ «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» Земфіра Кондур поінформувала присутніх про результати реалізації проекту Програми ромських соціально-медичних посередників у ромських громадах, який реалізовувався за підтримки Ради Європи протягом 6 років у 12 областях України, в тому числі і в м. Запоріжжя та подальших планах щодо імплементації медіаторів в умови громади.

S1200008.JPG

Докладніше

Родина для дитини, позбавленої батьківського піклування

З 14 по 16 лютого 2017 року регіональні тренери Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочали в 2017 році перше із 6 запланованих навчань для кандидатів в прийомні батьки, опікуни, піклувальники. До навчань залучені спеціалісти центрів соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді Запорізької області, що здійснюватимуть соціальне супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. Всього у навчанні беруть участь 16 осіб із міста Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя, а також Василівського, Запорізького, Михайлівського, Новомиколаївського, Пологівського, Приморського, Токмацького та Якимівського районів.

pZeTqrYCV5k.jpg

Докладніше

Спортивно-розважальний захід для підлітків, які перебувають у конфлікті з законом

Спеціалісти Запорізького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» спільно з фахівцями служби пробації організували цікавий спортивний і розважальний захід для підлітків, які є постійними учасниками різноманітних тренінгів «Центру відвідування для дітей та молоді, які перебувають у конфлікті з законом».

Підлітки відвідали боулінг-клуб, для деяких з них це було вперше, тому захопленню не було меж. Завдяки саме такому здоровому прикладі спільного проведення часу дітей та дорослих, у підлітків формується довіра та бажання щось змінювати у своєму житті. «Центр відвідування для дітей та молоді, які перебувають у конфлікті з законом» стає для таких хлопців тим місцем, де вони можуть навчитися чомусь новому і відкрити нові сторони свого життя.

S1180024.JPG

 

Докладніше

Тренінгове заняття для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, з числа молоді на тему: «Успішне спілкування»

08.02.2017 року на базі Кам'янсько-Дніпровського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для умовно засуджених з числа молоді, які перебувають на обліку в КВІ було проведено тренінгове заняття на тему: «Успішне спілкування». У заході прийняли участь директор Центру – Л.П. Куницька, провідний фахівець відділу соціальної роботи - І.М. Пархоменко та працівники КВІ. Груповим заходом було охоплено 16 осіб.

На початку зустрічі з умовно засудженими була проведена бесіда на тему свята визволення Кам'янсько-Дніпровського району від німецько-фашиських загарбників, яке щорічно відзначається 7 лютого починаючи з 1944 року. Цього року ми відзначали вже 73 річницю. З того часу минуло багато часу і в цей день ми завжди шануємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу українського народу та тих хто невпинно визволяв наш район.

IMG_8125.JPG

Докладніше

Висловлюємо співчуття

Робоча зустріч партнерів проекту Фонду народонаселення ООН із протидії гендерно зумовленому насильству

26 січня 2017 року директор Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяла участь у робочій зустрічі партнерів проекту «Відповідь на гострі гуманітарні потреби найбільш вразливих жінок та неповнолітніх дівчат, які постраждали від збройного конфлікту на сході України» в рамках проекту Фонду народонаселення ООН із протидії гендерно зумовленому насильству, який реалізує Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я».

5YpPv3hLEdM.jpg

Докладніше

Супервізійна нарада

26 січня 2017 року спеціалістами Запорізького обласного ЦСССДМ на базі Запорізького міського центру для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено супервізійну нараду для спеціалістів центрів СССДМ Запорізького регіону з питань роботи із запобігання соціальному сирітству, яка проводиться при жіночих консультаціях, у пологових будинках та відділеннях.

Під час наради було здійснено аналіз діяльності напрямку роботи ЦСССДМ Запорізького регіону на упередження раннього соціального сирітства за 2016 рік, відбувся обмін досвідом щодо вирішення проблемних питань стосовно раннього виявлення жінок групи ризику та забезпечення зменшення кількості відмов від новонародженних дітей.

X5gbOMkcfAA.jpg

Докладніше

Про проведення методичного дня для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи щодо надання соціальних послуг сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

23.01.2017 року на базі Кам'янсько-Дніпровського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді був проведений методичний день для спеціалістів та фахівців Центру з метою поліпшення якості соціальної роботи із сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах та більш якісного надання їм соціальних послуг. Груповим заходом було охоплено 22 особи.

EB_dIvw0wig.jpg

Докладніше

Водохреща в Енергодарі

18 січня в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулося засідання клубу «Ластівка», присвячене святу Водохреща. Метою цього заходу стало ознайомлення дітей та їхніх батьків із звичаями, обрядами, традиціями, пов’язаними з циклом Різдвяних свят, поглибити знання дітей про свято Водохреща, виховання поваги до традицій наших прадідів, формування відчуття патріотизму, милосердя та любові до прекрасного. Діти розгадували загадки, співали щедрівки, розповідали колядки та новорічні вірші. Також дітям було запропоновано відобразити Різдвяні свята у малюнках. Свято пройшло у веселій атмосфері, а наприкінці кожен отримав подарунковий набір цукерок та іграшку на пам'ять. Заходом було охоплено 14 чоловік.

IMG_5028.jpg

Докладніше