lak

Підтримка соціально незахищених верств населення – у пріоритеті

10 січня 2017 року відбулась зустріч спеціалістів міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з заступником начальника міського управління праці та соцзахисту населення Іриною Озьорною, яка ознайомила працівників Центру з особливостями Комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2016-2018 роки.

На сьогодні у місті проживає понад 2 тисяч багатодітних сімей, понад 27 тисяч інвалідів, більше 232 тисяч пенсіонерів, серед них близько 23 тисяч ветеранів війни, у т.ч. учасників бойових дій в АТО майже 3,3 тисячі та багато інших соціально вразливих категорій громадян. Зростання тарифів на житлово-комунальні послуги, збільшення цін на продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, медичний інвентар та інші фактори стали причиною зубожіння і скрутного матеріального становища багатьох громадян міста. На обліку міського центру соцслужб у 2016 році перебувало 1077 сімей та 314 осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.

IMG_1797.JPG

Докладніше

«Різдвяні зустрічі»

«Ой, у Віфліємі весела новина

Радуйся, ой радуйся земле Божий Син народився!»

12 січня та 13 січня 2016 року для дітей пільгових категорій та молодих інвалідів в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшли святкові заходи присвячені Різдвяним святам «Різдвяні зустрічі». Заходи були підготовлені та проведені Духовним Центром Відродження. Всі діти та молодь, які були присутні на заходах отримали подарунки від Духовного Центру Відродження (благодійна допомога з Ірландії) та вітальні листівки (97 осіб)

P_20170113_182732.jpg

Докладніше

Засідання клубу "Ластівка"

12 січня 2017 року, напередодні Старого Нового року, для внутрішньо переміщених осіб, які є клієнтами Енергодарського МЦСССДМ, в рамках діяльності клубу «Ластівка» організовано та проведено святковий захід «Різдвяні вечорниці». Захід було розпочато виступом директора Центру – Тетяна Сидорик, яка поздоровила всіх зі святами, побажала міцного здоров’я та добробуту в родинах. На захід був запрошений священик храму Святого Йосифа Обручника Олександр Варницький який розповів присутнім про традиції, історію свята, звичаї та прикмети. Справжній різдвяний настрій та неповторний самобутній колорит подарував нам ансамбль «Фантазія» та ансамбль «Родина», юні вихованці Центру дитячої та юнацької творчості. Гості продемонстрували присутнім театралізоване дійство, заспівали щедрівок, побажали щастя, здоров'я і благополуччя.

IMG_5021.jpg

Докладніше

«Новорічні сімейні мрії»

26 грудня у Мелітопольському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було відкрито виставку творчих робіт дітей та батьків із різних категорій сімей «Новорічні сімейні мрії». Відкриттю передував підготовчий етап впродовж грудня, коли кожна родина мала можливість відобразити в роботі світ власних мрій. Метою виставки було об’єднання творчих зусиль батьків та дітей у спільній діяльності, що сприяє ефективної взаємодії між членами родини та створює атмосферу взаєморозуміння.

Під час проведення конкурсно-розважальної програми з казковими героями, Дідом Морозом та Снігуркою відбулося урочисте відкриття виставки та вручення солодких подарунків дітям, які знаходяться на обліку Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Крім того, кожна дитина отримала новорічний подарунок завдяки небайдужим громадянам нашого міста, які взяли участь у благодійної акції «Ялинка бажань». Акція проводилась спільними зусиллями Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та супермаркету «Сільпо».

IMG_20161226_162057.jpg

Докладніше

З Новим 2017 Роком!

«Проведення новорічної ялинки для дітей із сімей, які мають складні життєві обставини»

Кам’янсько-Дніпровським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в порядку взаємодії з відділом культури і туризму Кам”янсько-Дніпровської РДА та К-Дніпровським Товариством “Червоного Хреста”, 27.12.2016 року до районного будинку культури на святкування новорічної ялинки були запрошені діти сімей, які перебувають на обліку в РЦСССДМ, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах для святкування свята та вручення новорічних подарунків від ЗОДА.

Новорічне свято відкрила заступник голови Кам'янсько-Дніпровської районної державної адміністрації - Альошина К.Г. та всім присутнім вона побажала, щоб новорічні свята були веселими, радісними і приємними для кожної родини. Щоб у кожній родині був завжди присутній спокій та затишок.

IMG_8094.JPG

Докладніше

Засідання координаційної ради з питань сімї, жінок, охорони дитинства і материнства у Новомиколаївці

19 грудня 2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Чмельової Вікторії Вікторівни за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сім’ї, жінок, охорони материнства і дитинства. На порядку денному розглянуто три питання: про припинення соціального супроводу - 1 сім’я , взяття під соціальний супровід - 1 сім’я та продовження соціального супроводу – 10 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах Розглянувши подання членами комісії прийняті відповідні рішення окремо по кожній сім’ї.

P61219-111247.jpg

Докладніше

Привітання дітей з особливими пртребами у Василівці

В День Святого Миколая фахівцем із соціальної роботи Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території Приморської сільської ради було організовано святкове привітання дітей з особливими потребами. За підтримки голови фермерського господарства «Ітог», голови Приморської сільської ради, благодійного фонду «Дитячі долоньки» 25 дітей вказаної категорії отримали солодкі подарунки. На вдячність дітлахи розповідали казковим персонажам вірші та мали змогу сфотографуватися на згадку.

YII8XSkgBy4.jpg

Докладніше

Знай свої права, дитино!

20.12.2016 року базі Великознам’янської загальноосвітньої школи № 4 для учнів спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. У інформаційно-просвітницькому заході прийняли участь фахівці із соціальної роботи: Дєєва О.О., Погорєлов Д.О., Волошкін А.С. До виступу також був залучений настоятель Храму «Знамення» - отець Анатолій, який цитуючи церковні заповіді закликав молодь робити більше гарних справ й духовно збагачуватись. Груповим заходом було охоплено 42 особи.

DSCF6809.JPG

Докладніше

«Святий Миколай підготував подарунки діткам»

19.12.2016 року Кам'янсько-Дніпровським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Храму “Різдва Пресвятої Богородиці” були запрошені діти сімей, які перебувають на обліку в РЦСССДМ, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. До проведення святкового заходу приєдналась Клімченко Л.П. - голова Кам’янсько-Дніпровського Товариства «Червоного Хреста».

Солодкі подарунки до дня Святого Миколая були вручені сім’ям, згідно обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного рівенства та протидії торгівлі людьми. В свою чергу від голови Товариства Червоного Хреста - Л.П. Клімченко, дітки отримали ялинкові прикраси, якими вони разом зі своїми батьками прикрасять новорічне дерево. Запрошеним Людмила Куницька повідомила про те, що ці подаруночки для дітей, були закуплені за рахунок обласного бюджету, тому організація даного заходу є заслугою, як обласного, районного керівництва, так і всіх соціальних служб нашого району. По очах дітей було видно їх задоволення, коли вони отримали подарунки від Святого Миколая. За своїх дітей раділи і їх батьки.

DSCN3176.JPG

Докладніше