lak

Надавачі соціальних послуг на територіях новоутворених об’єднаних громад та фахівців центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшли навчання щодо надання соціальних послуг у громаді сім’ям з дітьми та особам, які опинилися в складних життєви

В умовах децентралізації влади, яка передбачає передачу більших повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад, соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю віднесено до самовладних повноважень громад. Питання організації цієї роботи в громадах та взаємодія спеціалістів громад з фахівцями центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які можуть надати практичну допомогу наразі є найактуальнішим завданням.

общая.JPG

Докладніше

Підвищення рівня громадської свідомості

25 квітня 2016 року на базі районної бібліотеки м. Кам’янка-Дніпровська відбулось засідання круглого столу за участю: спеціалістів районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників USAID, керівників райдержадміністрації та її структурних підрозділів, спеціалістів управління соціального захисту населення, районного центру зайнятості. Організатором даного заходу став центр мистецтв АРТ-простір. Груповим заходом було охоплено 20 осіб.

IMG_7421.JPG

Докладніше

Небайдужі люди відгукнулись

21 квітня 2016 року на території м. Кам’янка-Дніпровська під керівництвом Кам'янсько-Дніпровського РЦСССДМ, відбулась вулична благодійна акція “Серце до серця”, в рамках якої волонтери збирали кошти на закупівлю реанімаційного обладнання для Запорізької обласної дитячої лікарні.

сердце_ти.JPG

Докладніше

«Серце до серця. Врятуй життя дитини»

На території Василівського району проводиться XI Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця. Врятуй життя дитини». У 2016 році акція має за мету збір коштів задля закупівлі реанімаційного обладнання в Запорізьку обласну дитячу лікарню для надання невідкладної медичної допомоги хворим дітям Запорізької області.

краный_4.JPG

Докладніше

Клуб для прийомних батьків

22 квітня 2016р в Приморському районному центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування було проведено батьківський клуб для прийомних батьків, які проживають Приморському районі.

MJwuHiOaaSA.jpg

Докладніше

Методична допомога Чапаївській, Комиш-Зорянській та Смирновській об’єднаним територіальним громадам

З метою надання методичної допомоги щодо організації ефективної та системної соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, 08 квітня 2016 року було здійснено виїзд до Чапаївської об’єднаної територіальної громади Пологівського району. 13 квітня 2016 року було здійснено виїзд до Комиш-Зорянської та Смирновської ОТГ Куйбишевського району.

В зустрічах взяли участь голови селищних рад та працівники об’єднаних територіальних громад, які здійснюють соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю на території громад, керівництво Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники відповідних районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 WogVuF81dhk.jpg

Докладніше

Кожній дитині потрібна родина!

Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Запорізької області проводиться кропітка робота з попередження соціального сирітства. Одне з основних завдань соціальних працівників – надати всебічну підтримку сім’ї, щоб діти виховувались в біологічних родинах.

Тому у випадках, коли діти залишають соціальними сиротами, спеціалісти центрів приступають до пошуку кандидатів в прийомні батьки, опікуни, піклувальники, які мають сили та можливості виховати дитину-сироту в сімейному оточенні. Після ретельного підбору кандидатів, спеціалісти Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою підготовки, активізації досвіду, набуття навичок у потенційних прийомних батьків, опікунів, піклувальників для того, щоб знаходити порозуміння із прийомними дітьми, активно з ними співпрацювати, вміти спрямовувати власний досвід та знання на створення найкращих умов життя і виховання дітей, які прийдуть у сім’ю, проводить навчання кандидатів в прийомні батьки, опікуни, піклувальники.

iimqRM1BmZ8.jpg

Докладніше

День Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Мелітопольській виховні колонії

31 березня 2016 року для вихованок Мелітопольської ВК був проведений захід «День Мелітопольського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді у Мелітопольській виховні колонії» .

Мета цього заходу була спрямована на підвищення поінформованості вихованок колонії щодо діяльності системи центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді в Україні, набуття знань про спектр послуг, які вихованки мають змогу отримати після звільнення та сприяння подальшій соціальній адаптації.

В рамках заходу проведено було конкурс та виставку плакатів «Безпечний відпочинок». За результатами конкурсу кращі виконавці плакатів були нагороджені почесними грамотами.

 вихованки.JPG

Докладніше

Стамбульська конвенція «Про запобігання та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством» реалізується в Запоріжжі

Згідно статті 24 Конвенції Ради Європи «Про запобігання та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством», прийнятої в Стамбулі 11 травня 2011 року (Стамбульська конвенція), процес ратифікації якої в даний час проходить Україна, держава-підписант гарантує створення загальнодержавних безкоштовних цілодобових «гарячих» телефонних ліній для надання консультацій тим, хто звертається, конфіденційно або з належним дотриманням їх анонімності, стосовно всіх форм насильства, які підпадають під сферу дії Конвенції.

У рамках спільного проекту Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна" та Фонду ООН в області народонаселення в лютому 2016 року було відкрито Національну «гарячу» лінію щодо попередження домашнього насильства «24/7». Крім цього проведено моніторинг регіональних «гарячих» ліній, які працюють в Україні. Учасником моніторингу стала і Служба екстреної психологічної допомоги «Телефон Довіри» 15-84 Запорізького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

ластрада.JPG

Докладніше

Методична допомога Веселівській об’єднаній територіальній громаді

05 квітня 2016 року, з метою надання методичної допомоги щодо організації соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, відбувся виїзд у Веселівську об’єднану територіальну громаду. В зустрічі взяли участь: голова Веселівської селищної ради та працівники КУ «Центр соціальних послуг Веселівської об’єднаної територіальної громади», який здійснює соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю на території громади, керівництво Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Веселівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

qdRfUIwE8kI.jpg

Докладніше