lak

День усиновлення – це свято доброти.

30 вересня - День усиновлення – це день вшанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, опікунів, піклувальників, лікарів, педагогів, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості багатьох дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих сім’ях. Завдяки турботливим батькам ці діти пізнали світ в яскравих кольорах. Вони не тільки охоплені любов’ю та ласкою, ці дітлахи мають не аби яку можливість розвивати свої таланти.

т.JPG

Докладніше

Збудуємо родину для дитини!

Одне з основних завдань соціальних працівників – надати підтримку сім’ї для того, щоб діти виховувались в біологічних родинах. Тому Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Запорізької області постійно ведеться з попередження соціального сирітства.

Але, трапляються випадки, коли існує загроза здоров’ю або життю дітей, коли біологічні батьки не в змозі піклуватися про рідну дитину, тоді дітей все ж таки вилучають з сім’ї та вони стають соціальними сиротами.

jXWoS9Xtr74сайт.jpg

Докладніше

Підписано Меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією та психологічною кризовою службою

Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між ОДА та Запорізькою філією громадської організації «Всеукраїнська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» підписали голова облдержадміністрації Григорій Самардак та координатор Запорізької філії Олександр Ковальов.

foto.jpg

Докладніше

В Запоріжжі відбулось урочисте відкриття Центру відвідування для дітей та молоді, які перебувають у конфлікті з законом

17 вересня 2015 року відбулось урочисте відкриття другого в Запорізькій області Центру відвідування для дітей та молоді, які перебувають у конфлікті з законом на базі Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою заходу стало – привернення уваги громадськості до впровадження та реалізації нових підходів до роботи з дітьми та молоддю, які перебували у конфлікті з законом, зокрема з неповнолітніми, які перебувають на обліку кримінально-виконавчих інспекцій та кримінальної міліції у справах дітей, що засновані на успішних моделях реформування системи кримінальної юстиції для неповнолітніх в зарубіжних країнах, зокрема у Канаді, а також безпосередньо – висвітлення роботи Центру відвідування на базі Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Докладніше

Допомога військовим

Вже стало доброю традицією допомога військовим, які розташовані в Бердянському районі найбільш нужденним сім’ям. За сприянням Бердянської районної державної адміністрації було організовано вручення продуктових наборів 10.08.2015р на території Осипенківської та Дмитрівської сільських рад для внутрішньо переміщених сімей. На території Долинської сільської ради військові 08 вересня відвідали разом із спеціалістами Бердянського районного центру соціальних служб сім’ї мобілізованих та учасників АТО.

Сім’ї солдатів з радістю та вдячністю прийняли допомогу, адже в такий важкий час особливо такі сім’ї потребують підтримки та уваги.

Докладніше

Про проведення методичного дня для фахівців та спеціалістів із соціальної роботи за участю суб’єктів соціальної роботи, залучених до здійснення роботи з сім’ями, які втратили право на пільги

07.09.2015 року на базі Кам’янсько-Дніпровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для фахівців із соціальної роботи та спеціалістів проведено методичний день з метою ознайомлення зі змінами у законодавстві стосовно втрати пільг соціально незахищеними верствами населення, порядком призначення субсидій, надання допомоги при заповненні декларацій та заяв.

Докладніше

Першачки-2015 відвідали святкову виставу у театрі юного глядача

З метою підтримки дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також дітей, батьки яких загинули або постраждали, беруть безпосередню участь в антитерористичної операції, у серпні 2015 року в області відбулася акція «Першокласник-2015».

З обласного бюджету було виділено кошти, на які було придбано 270 шкільних ранців для дітей пільгових категорії.

Докладніше

Національна дитяча "гаряча лінія"

    баннер22835.JPGzvonki.jpg

Інформація щодо питання протидії торгівлі людьми по Запорізькій області

Для реалізації положень Закону України «Про протидію торгівлі людьми» та нормативно-правових актів Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації визначено відповідальним структурним підрозділом за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми (розпорядження голови облдержадміністрації від 18.01.2013 № 16).

Докладніше

Правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій

Правила безпеки життєдіяльності слід знати всім, а підростаючому поколінню особливо. Адже, як свідчить безжальна статистика, громадяни нашої держави, на жаль, дуже часто стають учасниками надзвичайних подій. Причиною цього є незнання послідовності правильних дій у екстремальних ситуаціях.

Докладніше

69037, м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 24, тел. (061)224-70-09
ssm.zp.ukrtel.net e-mail:css@ukrpost.ua