lak

Допоможемо прийомним батькам у вихованні дітей!

З 27 по 29 вересня 2016 року спеціалісти Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять підвищення кваліфікації для 25 прийомних батьків та батьків-вихователів із міст Запоріжжя і Токмака, а також Більмацького, Василівського, Великобілозерського, Вільнянського, Гуляйпільського, Запорізького, Кам’янсько-Дніпровського, Михайлівського, Приморського, Приазовського, Токмацького та Якимівського районів Запорізької області.

Мета такого навчання - це формування компетентності та підвищення виховних можливостей батьків-вихователів та прийомних батьків. А завданням є поглиблення знань з питань догляду, виховання і розвитку прийомних дітей/дітей-вихованців та вдосконалення вміння налагоджувати стосунки в сім’ї на засадах партнерської взаємодії, взаєморозуміння, поваги і любові.

семприбат.JPG

Докладніше

Будуємо майбутнє разом

Посилення роботи в напрямку попередження та профілактики правопорушень серед підлітків

21.09.2016 року на базі Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ за ініціативи директора Центру – Л.П. Куницької, відбулась робоча нарада щодо соціально - профілактичної роботи з особами засудженими до покарань у виді обмеження волі на певний строк. У заході прийняли участь: начальник відділу соціальної роботи Центу – Т.А. Круть, провідний спеціаліст відділу соціальної роботи – І.М. Пархоменко, начальник К-Дніпровського РВ КВІ УДПтС України у Запорізькій області старший лейтенант внутрішньої служби - О.О. Черненко та старший лейтенант К-Дніпровського ВП ГУНП України у Запорізькій області - О.С. Сидоренко. Груповим заходом було охоплено 5 осіб.

Метою заходу було організувати подальшу роботу в порядку взаємодії, направлену на зменшення відсотка кількості кримінальних правопорушень вчинених дітьми та попередження девіантної поведінки. Під час зустрічі були опрацьовані рекомендації Національної поліції України та своєчасне забезпечення їх виконання.

IMG_7842.JPG

Докладніше

Про проведення методичного дня для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи щодо поліпшення якості соціальної роботи із сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

На виконання листа Запорізького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді від 29.08.2016 р № 1316-1/03, 22.09.2016 року на базі Кам'янсько-Дніпровського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді був проведений методичний день для спеціалістів та фахівців Центру з метою поліпшення якості соціальної роботи із сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Груповим заходом було охоплено 22 особи.

З метою перевірки якості надання соціальних послуг згідно наказу директора Кам'янсько-Дніпровського РЦСССДМ керівником ССПС було проведено позапланові супервізії окремих спеціалістів Центру. Тому засідання розпочалось обговорюванням питань щодо відповідального ставлення спеціалістів РЦСССДМ до здійснення соціального супроводу сімей з дітьми, які мають ризик потрапити або перебувають у СЖО, здійснення інформаційно-просвітницької діяльності з різною категорією клієнтів, посилення роботи з батьками які ухиляються від виконання батьківських обов'язків або, які вже позбавлені батьківських прав та в сім'ях яких було скоєно насильство чи існує реальна загроза його вчиненню.

IMG_7852.JPG

Докладніше

Соціальні служби працюють на попередження виникнення складних життєвих обставин

Серед мешканців с. Гоголівка минулого тижня головним спеціалістом Веселівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з головою сільської ради Л.Я. Петрів проведено батьківський всеобуч «Роль батьків у вихованні дітей».

Даний захід відбувся перед будівлею сільської ради, це надало можливість більше привернути увагу батьківської громадськості до проблем виховання дітей, адже таке явище виникає майже в кожній родині, що в подальшому призводить до конфліктних і навіть до критичних ситуацій.

Докладніше

«Батьківський клуб» в Приморському районі.

16 вересня 2016 р. Благодійним фондом «Щаслива дитина» було проведено групу зустрічей для прийомних батьків, проживаючих у Приморському районі, в якій прийняли участь 16 батьків. Також, присутніми на заході були регіональний тренер Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціаліст Приморського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка відповідальна за напрямок «сімейні форми виховання».

Лерусик.JPG

Докладніше

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ

16 вересня 2016 року відбулося урочисте відкриття оновленої будівлі Вільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на яке було запрошено представників адміністрації району, міста, директора Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціальних партнерів.

ОА.JPG

Докладніше

Профілактика емоційного вигорання батьків.

13 вересня 2016 року в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено тренінгове заняття «Профілактика емоційного вигорання батьків, які виховують дітей та молодь з функціональними обмеженнями». Мета цього заходу: створення сприятливого психоемоційного клімату в сім'ях, формування позитивних установок в свідомості батьків, які сприяють корекції батьківської поведінки.

заряд.JPG

Докладніше

У Пологах відбувся «Батьківський клуб» для прийомних родин.

13 вересня, представники Запорізького благодійного фонду «Щаслива дитина» провели «Батьківський клуб» для прийомних батьків та батьків вихователів Пологівського району.

ручки.JPG

Докладніше

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх.

Сьогодні велика увага приділяється профілактиці і попередженню правопорушень серед підлітків, контролю за відвідуванням дітьми навчального закладу.

 image-0-02-01-50761b740d1028103973a43165cd6a3d6468bb3936980477be0d785a0904f77a-V.jpg

Докладніше