lak

В Запорізькій області відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня 2016 року спеціаліст Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяла участь у молодіжному концерті «Я за 100% життя» у палаці культури «Орбіта», присвяченому Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Метою заходу стало привернення уваги громадян, особливо молоді, до важливості знати свій ВІЛ-статус, бути не байдужими до зупинення епідемії ВІЛ/СНІДу в країні, бути солідарними з людьми, які живуть в ВІЛ. В цей день організатори прагнули об’єднати однодумців та партнерів, завдяки яким було досягнена можливість лікування для більш ніж тисячі пацієнтів.

15321634_326483214403242_1192481199_o.jpg

Докладніше

Навчаємо надавати послуги якісно!

З 29 листопада по 1 грудня 2016 року спеціалісти Запорізького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організували та провели семінар, головною метою якого було підвищення професійної компетентності фахівців з надання соціальних послуг сім’ям з дітьми та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході навчання спеціалісти отримали знання і навички щодо:

DSC_2067.JPG

Докладніше

Протидія насиллю

Спеціалісти Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 28 листопада 2016 року провели тренінг на базі Бердянського центру професійно-технічної освіти, учнями якого є діти з Бердянського району. Основною темою виступила теза « Життя без насилля». Захід приурочений до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». У заході взяло участь 14 учнів.

круг.jpg

Докладніше

СПІЛЬНА РОБОТА З ОСОБАМИ, ЗАСУДЖЕНИМИ ДО ПОКАРАНЬ, БЕЗ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ, З ЧИСЛА МОЛОДІ.

29 листопада 2016 року відбулося засідання круглого столу представників Приазовского районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді і Приазовського РВ КВІ УДПтС України в Запорізькій області щодо ефективної спільної роботи з неповнолітніми та молоддю, які засудженні до покарання без позбавлення волі щодо попередження жорстокого поводження, насильницьких дій данних осіб до оточуючих.

Для_сайта.jpg

Докладніше

Популяризація сімейних форм виховання

Під соціальним супроводженням Кам'янсько- Дніпровського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді перебуває прийомна сім'я Уткіної О.В., яка функціонує з 22.07.2013р. Олена Володимирівна має трьох біологічних дітей, але не дивлячись на це, жінка взяла на виховання дитину позбавлену батьківського піклування. Так у Костюченко Сніжани 16.04.2002р.н., з'явилась прийомна мати, яка любить та піклується про дівчину. В поточному році в родині відбулися зміни у складі сім'ї. Олена Володимирівна вклала шлюб з Ягуповим А.В., про що, вчасно повідомила РЦСССДМ. Її повідомлення для нас було приємним, тому, що тепер у дівчат з'явився батько. Такі зміни у родині сприятимуть гармонійному розвитку дітей, адже тепер сім'я має чоловічу підтримку. 21.11.2016р. на базі Центру відбулося знайомство з Ягуповим А.В. Найприємнішим для нас стало те, що Артур Вікторович з розумінням та повагою ставиться до усиновлення дітей, вважає їх повноцінними членами суспільства. Добре усвідомлюючи відповідальність перед своєю родиною, він виявив бажання стати прийомним батьком.

Ягуп.jpg

Докладніше

ЗА ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

Безперечним є той факт, що проблема поширення насильства є актуальною для нашого суспільства. Особливе занепокоєння викликають численні факти насильства і жорстокості по відношенню до дітей. Діти стають жертвами насильства кожного дня, в кожному населеному пункті. Факти жорстокості відбуваються всюди: в сім'ях, учбових закладах, на вулицях. Кожен може постраждати від насилля, частіш за все жертвами стають саме діти. Не можливо бути байдужим до цієї проблеми!

без4.jpg

Докладніше

День спільних дій в інтересах дітей

21 листопада 2016 року за підтримки голови Василівської райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» приурочене Міжнародному дню спільних дій в інтересах дітей. Організатором заходу виступили Василівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації.

спільн2.jpg

 

Докладніше

«Золота осінь».

Осінь продовжує приймати дорослих і дітей в свої різнобарвні, яскраві і ліричні обійми. 09 листопада в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для членів Клубу спілкування дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Подолання» та членів Клубу взаємопідтримки батьків, які виховують дітей та молодь з функціональними обмеженнями «Джерела надії» організовано та проведено розважальний захід «Золотая осень».

лист1.jpg

 

Докладніше

Вулична акція до Дня толерантності

 17 листопада в світі відзначають День спонтанного прояву доброти, а напередодні, 16 листопада відзначали День толерантності.

шар_3.JPG

Докладніше

Вулична акція до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації

Напередодні Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, спеціалістами із соціальної роботи та волонтерами Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено вуличну акцію. Цього року європейська спільнота вперше відмічає Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації. 17 листопада на вулицях Поліг волонтери та представники Пологівського районного центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді закликали громадян до захисту дітей від сексуальної експлуатації. У рамках акції Пологівцям роздавали тематичні брошури.