lak

Особливості виховання підлітка в прийомній родині

19 листопада 2015 року на базі Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ було проведено зустріч батьків-вихователів та прийомних батьків району. Захід організовано з метою підвищення батьківського потенціалу представників прийомних сімей, налагодження більш тісної співпраці, а також надання інформації стосовно умов призначення та розмірів пільг та субсидій. У зустрічі взяли участь директор РЦСССДМ – Людмила Куницька, начальник відділу соціальної роботи Центру – Світлана Шилова, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА – Тетяна Гонтова, представники прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу. Груповим заходом охоплено 13 чоловік.

ка.JPG

Докладніше

Спеціалісти центрів та фахівці з соціальної роботи пройшли навчання з оцінки потреб дитини та її сім’ї в умовах складних життєвих обставин

З 10 по 12 листопада 2015 року відбулась друга сесія обласного навчального семінару-тренінгу для спеціалістів та фахівців соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відповідальних за роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах Запорізької області за програмою «Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім’ї». Перша сесія проходила 28,29 жовтня 2015 року.

6.JPG

Докладніше

В Запоріжжі навчали спеціалістів та фахівців із соціальної роботи супроводжувати прийомні сім’ї

З 3 по 5 листопада 2015 року у Запоріжжі відбувся навчальний семінар для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Запорізької області на тему «Створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу».

Навчання спрямоване на підвищення професійної компетентності спеціалістів та фахівців центрів щодо методик роботи з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу, забезпечення ефективного здійснення соціального супроводження клієнтів даної категорії.

NnzqFnXW5hU.jpg

Докладніше

«Місто Мелітополь підтримує інтеграцію місцевої молоді»

В рамках впровадження проекту «Місто Мелітополь підтримує інтеграцію місцевої молоді», що реалізується в межах Української ініціативи підвищення впевненості (UCBI), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), з метою пом'якшити проблеми соціальної адаптації вимушено переселених осіб (ВПО) у Мелітополі, завдяки створенню доступного комунікативного простору для спілкування, відновлення позитивного психологічного клімату в родинах, побудові відносин між ВПО та членами приймаючої громади на базі шести клубів за місцем проживання Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради, Мелітопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для членів сімей, вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей провів шість тренінгових занять за темами:

ме.JPG

Докладніше

Збори громадських організацій

На базі Запорізького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшли збори громадських організацій м. Запоріжжя, за участю представників місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги та соціальних служб міста, які здійснюють діяльність у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

зб.JPG

Докладніше

Науково-аналітична доповідна записка "Соціально-психологічний стан підлітків та їх ставлення до подій на Сході України "

 

 

Докладніше

Методичні рекомендації із соціальної роботи з неповнолітніми, які вчинили правопорушення

Докладніше

Відбулась семінар-нарада директорів міських та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

22 жовтня 2015 року відбулась семінар-нарада директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Запорізького регіону, на якій було розглянуто результати роботи з сім’ями, дітьми та молоддю за 9 місяців 2015 року та обговорено проблемні питання діяльності центрів.

У семінарі-нараді взяв участь директор Департаменту соціального захисту населення І.В. Мещан.

3euMkrBoxq8.jpg

Докладніше

"Допомога у долонях"

За підтримки Бердянського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, спільно з представниками благодійної релігійної організації «Церква Христа Віри Євангелієвської» 20.10.2015року на території Червонопільської сільської ради відбулась благодійна акція «Допомога у долонях» для тридцяти сімей які знаходяться у складних життєвих обставинах, з числа внутрішньо переміщених осіб.

Безымянный.JPG

Докладніше

Засідання батьківського клубу "Ластівка"

20 жовтня 2015 року в рамках діяльності батьківського клубу «Ластівка» для батьків-вихователів та дітей дитячого будинку сімейного типу проведено психологічний тренінг за темою: «Будинок без насилля».

Основна мета заходу: профілактика насилля в сім’ї, інформування щодо причин з’явлення труднощів у спілкуванні та допомога у їх подоланні. Батьки-вихователі та діти навчалися методам саморегуляції емоційного стану та подолання агресивних випадів.

Проводились наступні тренінгові вправи: «Сірник, що горить», «Ситуації з конвертом», «Виховання без насилля», «Рефлексія». Для батьків-вихователів проведені вправи з профілактики емоційного вигорання.

У заході прийняло участь 11 осіб.