lak

«Родинне свято»

13.05.2016, з нагоди святкування Дня матері та Міжнародного дня сім’ї в рамках діяльності батьківського клубу «Ластівка» Енергодарським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено святковий захід «Родинне свято», на який було запрошено сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах та з числа внутрішньо переміщених сімей, члени прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу.

Під час свята пролунали вітання вихованців ЦДЮТ, волонтерів ЕМ ЦСССДМ, вірші дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Вихованка дитячого будинку сімейного типу продекламувала власний вірш «Про маму». Усіх присутніх своєю піснею «Виростеш ти, сину» порадувала мама, яка є клієнткою центру.

Загалом, участь у заході взяли 35 осіб.

Найдорожче в світі – мама!

Традиційно Василівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Дня матері проводяться заходи для прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу.

На сьогоднішній день у Василівському районі повноцінно функціонує 7 прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу, в них виховується 20 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Цими сім'ями Центр опікується вже близько 17-ти років.

Цього року, а саме 13 травня, на базі прийомної сім'ї Гонської Тетяни Вікторівни, проведено святкове засідання круглого столу під час якого прийомні мами почули святкові привітання, побачили невеликий святковий концерт «Найдорожче в світі – мама», який підготували їм їхні діти, по - справжньому відпочили від численних щоденних турбот.

дмат1.JPG

Докладніше

Міжнародний день сім'ї у Мелітополі

Напередодні Міжнародного дня сім'ї в Мелітопольському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводились заходи, метою яких було привернення уваги громади міста до сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також залучення громадян до створення прийомних сімей.

12 травня 2016 року на проспекті Б. Хмельницького спеціалістами та волонтерами Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена вулична рекламно - інформаційна акція «Відчиніть двері свого серця».

Під час акції проводилось міні-консультування щодо сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, інформування населення щодо особливостей функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. Під час бесід з городянами відчувалась небайдужість людей до теми сирітства, усвідомлення важливості виховання дітей в сім’ях, а не в інтернатних закладах. Місцеві жителі проявляли зацікавленість та обговорювали практичний досвід виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях родичів та знайомих.

 7мел.JPG

Докладніше

Акція до Всесвітнього дня пам’яті померлих від СНІДу

Традиційно напередодні Всесвітнього дня пам’яті померлих від ВІЛ/СНІДу в області проводять заходи щодо вшанування загиблих від цієї страшної хвороби та з метою привернення уваги до проблем людей, що живуть з ВІЛ.

У п’ятницю, 13 травня, до Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, активісти Запорізького відділення Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД разом з партнерами, у одному із скверів Запоріжжя, висадили квіткову клумбу у формі червоної стрічки, в знак скорботи за померлими. Участь в акції взяли і спеціалісти Запорізького обласного та Запорізького міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

N2mZ_Hglf00.jpg

Докладніше

Захисти себе і майбутнє родини

11 травня 2016 року Кам'янсько-Дніпровський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, завітав до Кам'янсько-Дніпровської загальноосвітньої школи №3 з нагоди проведення в Україні Всеукраїнського тижня планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я і відзначення двох самих зворушливих свят - Дня матері та Дня сім'ї. В рамках зустрічі, для учнів старших класів було проведено відеолекторій. Груповим заходом було охоплено 54 особи.

11 травня 2016 року на базі Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, для учнів старших класів, фахівцями Кам'янсько-Дніпролвського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кузьміною Юлією Володимирівною та Тарасовою Анастасією Юріївною, було проведено інформаційно-просвітницький захід, яким було охоплено 22 особи.

xjTMG9Wh7fc.jpg

Докладніше

«В колі друзів»

11 травня 2016 року відбулось свято відкриття нової зміни дитячого центру «Простір, дружній до дитини» від БФ «Крітас Запоріжжя» під назвою «В колі друзів». У заході взяли участь діти та дорослі з числа внутрішньо-переміщенних осіб та місцевого населення.

На свято були запрошені Запорізький обласний та міський центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Директор обласного центру розповіла про роботу системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в аспекті проблем внутрішньо-переміщених осіб, запросила до співпраці громадські організації, а також анонсувала акцію до Дня захисту дітей «Хай сонцю та квітам посміхаються діти!», яке відбудеться 1 червня 2016 року на площі Маяковського.

VUdEOTh_6uY.jpg

Докладніше

Прес-конференція з нагоди Всеукраїнського тижня «Планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я в Запорізькій області»

У Запорізькій області 10 травня 2016 року директор Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяла участь у прес-конференції, присвяченій тижню планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, який стартував у цей день.

Метою заходу стало привернення уваги населення до питань збереження репродуктивного здоров’я, пропаганди здорового способу життя та посилення позитивного впливу на вирішення проблем репродуктивного здоров’я сім’ї.

Репродуктивне здоров'я займає центральне місце в розвитку людини і дає можливість мати здорових нащадків, вільно приймати рішення відносно доцільності, часу та частоти народження дітей, мати доступ до відповідної інформації та послуг, вести безпечне статеве життя.

Докладніше

Фахівці підвищують професійний рівень з надання соціальних послуг сім’ям в об’єднаних громадах

В умовах децентралізації влади, яка передбачає передачу більших повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад, соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю віднесено до самовладних повноважень громад. Питання організації цієї роботи в громадах та взаємодія спеціалістів громад з фахівцями центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які можуть надати практичну допомогу наразі є найактуальнішим завданням.

общая.JPG

Докладніше

Підвищення рівня громадської свідомості

25 квітня 2016 року на базі районної бібліотеки м. Кам’янка-Дніпровська відбулось засідання круглого столу за участю: спеціалістів районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників USAID, керівників райдержадміністрації та її структурних підрозділів, спеціалістів управління соціального захисту населення, районного центру зайнятості. Організатором даного заходу став центр мистецтв АРТ-простір. Груповим заходом було охоплено 20 осіб.

IMG_7421.JPG

Докладніше

Небайдужі люди відгукнулись

21 квітня 2016 року на території м. Кам’янка-Дніпровська під керівництвом Кам'янсько-Дніпровського РЦСССДМ, відбулась вулична благодійна акція “Серце до серця”, в рамках якої волонтери збирали кошти на закупівлю реанімаційного обладнання для Запорізької обласної дитячої лікарні.

сердце_ти.JPG

Докладніше