lak

«Учимся управлять эмоциями»

02.02.2016 специалисты Мелитопольского городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи начали проводить программу тренинговых занятий «Учимся управлять эмоциями» для девочек-подростков, которые находятся в конфликте с законом и девочек группы риска, в которых наблюдается склонность к развитию проблемного поведения.

Тренинговая программа «Учимся управлять эмоциями» была разработана работниками Мелитопольского городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи совместно с командой проекта «Реформирование системы уголовной юстиции относительно несовершеннолетних в Украине» в рамках реализации пилотного проекта по созданию Центра посещения для детей и молодежи, которые конфликтуют с законом в городе Мелитополь.

IMG_5295.JPG

Докладніше

Виїзна допомога об'єднаним територіальним ґромадам

За результатами наради та за дорученням в.о. голови обласної державної адміністрації Бриля К.І. з метою надання організаційно-методичної допомоги заплановано виїзди в райони області, де створені 6 об’єднаних територіальних ґромад.

27 січня 2016 року відбувся перший виїзд в Пологівський район. В зустрічі, окрім керівників органів виконавчої влади області та району, взяли участь представники Чапаївської об'єднаної територіальної ґромади.

Qlbo46kd0Gg.jpg

Докладніше

У Запорізькому міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підбили підсумки та окреслили перспективи

У день свого дванадцятиріччя Запорізький міський центр соціальних служб для сім', дітей та молоді підбив підсумки та обговорив подальші перспективи.

До участі в діалозі були запрошені керівники міського управління соціального захисту населення, обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, державних організацій та інших благодійних фондів та організацій-партнерів Центру. У обговоренні взяли участь також представники міжнародних організацій – Угорської екуменічної служби допомоги та Швецької церкви, які є донорами Запорізького благодійного фонду «Сантіс».

1555.JPG

Докладніше

Про проведення методичного дня для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи за участю суб’єктів соціальної роботи

22 січня 2016 року на базі Кам’янсько-Дніпровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено методичний день для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи Центру, на який був запрошений заступник начальника управління соціального захисту населення Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації – Тетяна Миколаївна Гонтова.

Метою запрошення було ознайомлення спеціалістів Центру з тимчасовим припиненням виплат допомоги на дітей одиноким матерям, вдовам та вдівцям та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів. Також до відома спеціалістів РЦСССДМ була доведена інформація з сайту Держенергоефективності, з метою поширення її серед клієнтів Кам»янсько-Дніровського районного центру соціальних служб. Усього у заході прийняли участь 23 особи.

IMG_7168.jpg

Докладніше

Обійми близьку людину просто так, без будь-якої причини…

21 січня по всьому світу відзначають доброзичливе свято Міжнародний день обіймів. Це свято започатковано в США ще в 1986 році, вже тоді на вулиці міста вийшло багато молоді з плакатами «Обійму за дарма» або «Обіймайтеся більше», люди закликали всіх обійматися і робити наш світ ще яскравішим. В цей день всі навколо обіймаються: батьки обіймають своїх дітей, також обіймаються друзі, кохані та навіть зовсім незнайомі люди, даруючи одне одному свою любов та гарний настрій.

обийми2.JPG

Докладніше

Увага! Роз'яснення щодо субсидій!

субсидии.JPG

10 кроків на шляху до серця дитини

18 січня 2016 року в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась зустріч групи взаємопідтримки прийомних батьків та батьків-вихователів на тему: «10 кроків на шляху до серця дитини».

Основна мета зустрічі: отримання нових знань щодо методів та стилів виховання дітей.

Прийомні батьки та батьки-вихователі мали змогу в груповій формі обговорити основні проблеми, що виникають у житті дітей, відпрацювали ефективні способи взаємодії з дітьми.

Докладніше

Матусин відпочинок

13 січня спеціалістами та волонтерами центру було організовано та проведено захід «Матусин відпочинок».

Основна мета заходу – профілактика емоційного вигорання жінок, організація заходу з відпочинку та відновлення ресурсів.

Присутні прийняли участь в майстер – класі зі створення святкового макіяжу. Узнали, як зробити себе виразною, яскравою з використанням мінімуму косметики. Обговорили в чому головний секрет успішного макіяжу, як підкреслити свою привабливість та приховати недоліки, адже основне завдання макіяжу — делікатно підкреслювати свою досконалість. Провела цей майстер – клас Наталія Момот.

матв1.JPG

Докладніше

Вітаємо з Новим 2016 роком!

новийрик.JPG

Високопрофесійна юридична допомога, наближена до людей

Сьогодні, коли наша країна переживає такі скрутні часи, в умовах загострення ситуації на Сході України, в Запорізькій області значно збільшилась кількість внутрішньо переміщених осіб. Багато труднощів спіткає цих людей, які покинули свої домівки та інтегруються в життя нового міста. Їм доводиться зіткатися з бюрократичними перешкодами, які не всім вдається подолати. Ці обставини стали ваговою підставою в необхідності відкриття регіонального офісу БО «Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» в місті Запоріжжя.

Завдяки плідній співпраці спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Запорізької області та юристів цієї благодійної організації безкоштовну правову підтримку мають можливість отримати внутрішньо переміщені особи, сім’ї бійців АТО, сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, прийомні сім’ї, тощо.

Докладніше